پست وبلاگ

معرفی نرم افزار O&O DiskImage 11.0 Build 147 Professional

معرفی نرم افزار O&O DiskImage 11.0 Build 147 Professional

OO_DiskImage

O&O DiskImage کمک می کند تا برای ایجاد تصاویر و بازیابی کل سیستم به سرعت و به آسانی. این ارائه می دهد حفاظت قابل اعتماد از دست دادن داده ها پیش بینی نشده. این محصول دارای تمام توابع استاندارد و حرفه ای با خیال راحت و به راحتی برای جلوگیری از دست دادن اطلاعات مهم!

O&O DiskImage اجازه می دهد تا شما نسخه پشتیبان تهیه یک کامپیوتر و یا فردی کل دیسک و فایل های هر زمان که شما می خواهید. حتی در حالی که کامپیوتر استفاده می شود. هرگز دوباره به شما در مورد اطلاعات از دست رفته نگران باشید. پشتیبان گیری شما را می توان تنها با چند کلیک ماوس دوباره بازسازی شد. حتی اگر ویندوز قادر به شروع است!

O&O DiskImage ترکیبی از ویژگی های برای هر دو کاربر در خانه و کارشناس IT در یک محصول واحد. طیف وسیعی از پیش فرض ها و گزینه های تعریف شده توسط کاربر شما اجازه می دهد سناریو پشتیبان که شما مناسب بهترین ایجاد کنید.

بوت-محیط کشت حاوی ابزار بازیابی سیستم های اضافی به شما اجازه سرعت بازیابی اطلاعات مهم. حتی زمانی که تصاویر را با نسخه های قدیمی تر از محصول ایجاد شد.

تنظیمات خودکار، و همچنین به عنوان فردی امکان پذیر است. با تشکر از شروع سی دی، که شامل ابزار سیستم نجات اضافی. شما به سرعت باید از تمام اطلاعات مهم خود را در دسترس دوباره – حتی اگر ویندوز راه اندازی نمی شود دیگر …

O&O DiskImage ارائه می دهد دو گزینه را انتخاب کنید هنگام تصویربرداری داده ها: یک تصویر کامل و یا یک تصویر افزایشی. تصویر کامل انعطاف پذیری و در عین حال با این پیشنهاد را از هم یک تصویر پزشکی قانونی از رسانه ذخیره سازی یا یک تصویر از تنها بخش استفاده می شود. با هر تصویر، از جمله تصاویر افزایشی و یا تصاویر تقسیم، هر قطعه از اطلاعات در هر فایل تصویری ذخیره شده است. با این روش یک وضعیت که در آن ممکن است تصاویر از دست رفته، در حالی که همچنین حفظ انسجام ساختاری در سراسر.

جلوگیری از از دست دادن داده به سرعت و به راحتی!O&O DiskImage ابزار با کارایی بالا را به تصاویر حرفه ای از کل کامپیوتر یا درایو است. پس از تصویربرداری، اطلاعات قدیمی خود را به سرعت در دسترس زمانی که مشکل با کامپیوتر شما بوجود می آیند. به سادگی تصویر به یاد و به کامپیوتر خود را به خوبی قبل از آن بود.

O&O DiskImage 11 ویژگی های حرفه ای:

پشتیبان گیری از کامپیوتر با فشار یک دکمه
سیستم پشتیبان گیری و دیسک های سخت، درایوهای کلون و کل دیسک
نام تجاری جدید پشتیبان گیری مبتنی بر فایل: در حال حاضر با دو برابر سرعت همیشه قبل از – پشتیبان گیری و بازیابی فایل ها و / یا پوشه های فردی
ایجاد مستقیم از VHD را
نظارت و هشدار از خطرات امنیتی
افزایشی تهیه پشتیبان / دیفرانسیل: تا تنها تغییرات
به راحتی فایل ها، پوشه ها، درایو و دیسک بازیابی
بازگرداندن سیستم بر روی سخت افزار های مختلف (M.I.R.)
ایجاد یک سیستم بوت ویندوز به طور مستقیم از درون برنامه با ادغام درایور
پلاگین و بازی: فایل ها و پوشه های انتخاب شده به طور خودکار حمایت کردن و هماهنگ
O&O DiskImage می توانید یک سیستم به زندگی بلافاصله آورد، و بدون نصب مورد نیاز است. این کار را از طریق یک بوت متوسط ​​(مموری استیک USB و یا CD / DVD) است که در سیستم فعلی نصب ویندوز و که شامل تمام رانندگان های استاندارد است.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *