پست وبلاگ

معرفی G DATA Internet Security – حفاظت از موبایل اندروید

معرفی G DATA Internet Security – حفاظت از موبایل اندروید

G-DATA_Mobile_Security

G DATA Internet Security نرم افزاری برای آندروید است که در برابر نرم افزارهای مخرب، برنامه های مزاحم و حملات فیشینگ گوشی شما را محافظت میکند. تعیین محل دستگاه آندروید شما اگر  از به سرقت رفته باشد یا در صورت لزوم حذف داده های شخصی خود از راه دور .

فیشینگ همه جدید و وب سایت حفاظت با استفاده از آخرین فن آوری ابر برای شناسایی و پاک کردن حتی تهدید در حال حاضر. تمام این موارد در یک رابط کاربری مدرن و بصری، بنابراین شما می توانید اقامت در وظایف واقعی خود را در حالی که بر روی بروید متمرکز شده است.

G DATA Internet Security برای آندروید همچنین محافظت از برنامه ها و اطلاعات تماس در مقابل دسترسی های غیر مجاز خود را. با استفاده از این نرم افزار، شما می توانید تماس های تلفنی خسته کننده و یا اس ام اس تبلیغاتی با فیلتر شخصی را مسدود کند.

محافظت از گوشی های هوشمند و یا قرص خود را از ویروس تفنگ اسپری و دزد داده با گشت و گذار موثر و حفاظت از فیشینگ!

خرید شرکت راه حل های آنتی ویروس G DATA برای کامپیوتر شما – 25٪ OFF

G اطلاعات امنیت اینترنت برای آندروید – ساده، صرفه جویی در امن و منابع. این نرم افزار کمک خواهد کرد که شما را به مراقبت از گوشی های هوشمند خود را. قبل از اینکه کسی دیگری می کند.

G اطلاعات امنیت اینترنت برای مشخصات آندروید:

وب و فیشینگ حفاظت. محافظت در برابر حملات فیشینگ و وب سایت های حاوی نرم افزارهای مخرب. متوقف می شود حتی تهدید بیشتر جاری با استفاده از دولت از هنر، فن آوری ابر.
حفاظت در برابر برنامه های خطرناک است. کنترل برنامه کنترل اجازه از برنامه ها و نرم افزارهای جاسوسی مزاحم را نشان می دهد.
محافظت در برابر بدافزار. نرم افزارهای مخرب آندروید در حال افزایش است. با استفاده از آخرین فن آوری ابر، پیشرفته اسکن Internet Security برای آندروید است که همیشه به روز است.
SMS- و تماس فیلتر. جلوگیری از تماس های هرزنامه ها و SMS با اضافه کردن فرستنده به لیست سیاه. بلوک تعداد کل محدوده با نویسه عام به عنوان مثال، حق بیمه خطوط نرخ پاسخ.
حفاظت در مقابل سرقت و دستگاه از دست دادن. باید دستگاه خود را از دست داده و یا به سرقت رفته، قرار، قفل و یا پاک کردن آن را به راحتی از طریق اس ام اس از هر تلفن دیگر.
قفل تغییر در سیم کارت. جلوگیری از استفاده از دیگر سیم کارت در گوشی شما. دریافت اطلاع هنگامی که سیم کارت جایگزین شده است.
رمز عبور برنامه های محافظت شده. جلوگیری از راه اندازی برنامه با رمز عبور. در نتیجه توقف هزینه های ترافیک با قفل کردن برنامه های ویدئویی و یا جلوگیری از خرید نرم افزار.
اطلاعات تماس محافظت می شود. انتقال مخاطبین به منطقه حفاظت شده و قفل آنها را با رمز عبور. همه داده ها، پیام ها و لیست تماس ها از این تماس در دسترس تنها چشم خود را می باشد.
رابط بصری. رابط کاربری بصری است و اجازه می دهد تا تنظیمات از ویژگی های با یک ضربه محکم و ناگهانی.
G DATA Internet Security برای آندروید پشتیبانی از: سیستم عامل آندروید 4.0 یا بالاتر.

تغییرات در G داده امنیت اینترنت 26.0.2.4 برای آندروید:

اضافه شده رفع مربوط اسکن
رفع اضافه شده آندروید N مرتبط
دیگر رفع اشکال جزئی و بهبود

 

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *